Kupuj lokalnie, działaj globalnie !

Zaślubiny u Iny – organizacja wesel i imprez

A co gdybym powiedziała Wam, że jest na ziemi takie miejsce, w którym czas się zatrzymał tylko niepozornie a piękno gór przyciąga jak magnez. Tym razem chce Wam przedstawić to miejsce z nieco innej perspektywy 😉 Sądecczyzna bo o niej mowa ma wiele do zaoferowania. Dzisiaj zatrzymamy się na chwilę w Starym Sączu.. a dokładniej w Restauracji Marysieńka.

Bo to właśnie tu zadziała się magia …

Połączyłam siły kilka wspaniałych kobiet, które są  niesamowicie zdolne i tworzą rzeczy, o których możliwe, że nie mieliście pojęcia a POWINNIŚCIE!! Wspólnie stworzyłyśmy przestrzeń, którą w każdej chwili możemy odtworzyć dla WAS.

Sesja w stylu BOHO, proszę bardzo…

Makijaż.. i od razu pojawia się błysk w oku.  Suknie z drugiej ręki lub te szyte na miarę .. nie ma problemu.

Kwiaty- różowe a jakże !

Dodatki iście królewskie a dlaczego by nie.. i ta słynna wisienka na torcie w postaci słodkiego stołu – ależ to było piękne i pyszne. 

Każda z Nas jest inna, ale łączy nas pasja do tego co robimy i w każdy najmniejszy element wkładamy całe nasze serce.

Chcę abyście wiedzieli, że to właśnie tu w Starym Sączu możecie zorganizować przyjęcie swoich marzeń. Restauracja „Marysieńka” jest idealnym miejscem na wesele, komunię i każdą inną uroczystość 😀 Znajduje się w centrum miasteczka z klimatem i ma ogromny taras, z którego podziwiać możecie całą okolicę.

A i ze zdjęciami w plenerze nie będziecie mieć problemu bo przecież Sądecczyzna jest przepiękna !  Widoków i malowniczych uliczek jest u nas co niemiara. A co ważniejsze mamy wspaniałych profesjonalnych fotografów 😀 Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dziękuje Wam kobiety za to, że zgodziłyście się wziąć udział
w tym projekcie :*

Obiecuję, że będzie więcej !!! Już planuję kolejną współprace z uzdolnionymi osobami oraz w różnych miejscach 😀

A teraz niech się wieści niosą w świat o Was i Waszej twórczej działalności. Polecać Was będę z całego serca <3

Znajdziecie je min. na FB

Śmiało zaglądajcie i rozgośćcie się na dłużej 😉

@Restauracja-Marysieńka

@zszyteuszyte

@wypiekizpomysłem

@renataogorzalymakeup

@magdalena.kiklica

@tomikaart

@Kwiaciarnia-i-Pracownia-Florystyczna-Klaudia-Pustułka

@manucraftura

@ArtiStilo

@Adrianna.MichalikFotografia

@framartis.zanetaframega  

A teraz słów kilka  o samym pomyśle 😀

Zaczęło się od tego, że właśnie rok temu sama szykowałam swój ślub i wesele. I możecie mi wierzyć bądź nie ;D ale kosztowało mnie to bardzo dużo nerwów. Trzeba było najpierw znaleźć odpowiednie osoby i miejsce a później jeszcze tego wszystkiego dopilnować. Po drodze i nawet w dniu ślubu było kilka niespodzianek . Jak sobie o tym przypomnę to wiem, że nie chciałabym raz jeszcze tego przechodzić .. (mówiąc delikatnie)

I tak pojawiła się pomysł, żeby zostać organizatorem wesel i imprez okolicznościowych i pomagać innym w kwestiach organizacyjnych. Podobno idealnie się do tego nadaję. Bo kierowniczka ze mnie pełną parą . O jak ja po kątach umiem rozstawiać 😉

Tak też wzięłam się za naukę i zdałam kurs. No i jestem !!!

A druga sprawa jest taka, że znam tak wielu wspaniałych zdolnych ludzi, którzy działają w różnych branżach i łączy ich  umiłowanie do tego co robią. A robią to doskonale !!! Co jakiś czas staram się udostępniać ich prace na swoich mediach społecznościowych. Więc ta sesja zdjęciowa jest tak naprawdę kontynuacją tego co robię tylko, że ze dwojoną siłą 😀 W dzisiejszych czasach większość wydarzeń nie istnieje bez przestrzeni wirtualnej. Media społecznościowe i strony internetowe to must have reklamy. Dlatego chcę oprócz siebie móc też wpierać i promować innych.

Pandemia nie ułatwia sprawy dlatego tym bardziej się cieszę, że mogę wspierać lokalnych twórców 😀 Działam w myśl #kupujlokalniedziałajglobalnie ! Wszystko co u siebie udostępniam to najpierw sama sprawdzam, testuję .. Dlatego możecie mieć pewność, że coś jest po prostu dobre.

Tym razem wybrałam same kobiety do majowego projektu bo jest to taki ukłon w ich stronę za to, że są tak niebywale przedsiębiorcze i doskonale łączą życie zawodowe z obowiązkami w domu. Osiągają sukcesy na arenie lokalnej jak i międzynarodowej. Mam to niesamowicie wielkie szczęście, że znam tylu zdolnych ludzi, którzy zawsze chętnie wspierają moje pomysły.

DZIEŃ Matki już niedługo ;D

Dlatego szykując prezent dla nich pamiętajcie twórcach lokalnych !

Planuję co jakiś czas organizować takie wspólne sesje w różnych stylach, z rożnymi twórcami – nie tylko ślubne. Dlatego bądźcie ze mną, bo głowę mam pełną pomysłów.

Zapraszam też tu :

FB @pasjaisztuka

Instagram @ek_artcherry @wisniewska.evelina

fot. Natalia
fot. Tomikaart
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Tomikaart
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Tomikaart
fot. Tomikaart
fot. Tomikaart
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia
fot. Adrianna Michalik Fotografia